Діяльність Фонду з початку війни: гуманітарна допомога

Share

24 лютого 2022 року почалася війна Російської Федерації проти України. Вона суттєво змінила напрямки діяльності нашого Фонду, а саме додала складову допомоги потерпілим від війни. За допомогою наших партнерів – церковних організацій Заходу ми змогли активно включитися в допомогу потерпілим.

Першим проектом стала допомога біженцям, постраждалим внаслідок війни, а також багатодітним сім’ям та людям похилого віку. Цей проект був підтриманий архієпархією Падерборна (Римо-Католицька Церква в Німеччині). Ми змогли надати цільову допомогу 100 особам – серед них постраждалі з Маріуполя, Бучі, Ірпеня, Охтирки і т.д.

Ще одним проектом стала допомога Всеукраїнській благодійній організації «Даун Синдром». Цей проект був підтриманий німецьким благодійним фондом «Реновабіс». Завдяки їхній підтримці ми змогли фінансово підтримати 19 співробітників названої організації та більш ніж 200 сімей, що мають дітей із синдромом Дауна.

Крім цих – вже завершених – проектів ми продовжуємо проект допомоги через православні парафії в Києві та Київській області переселенцям, потерпілим та нужденним. Нашими помічниками стали десять священників, які систематизують інформацію та допомагають продуктами та медикаментами своїм парафіянам та жителям навколо. Передбачається, що допомогу в рамках цього проекту, також підтриманого фондом «Реновабіс», отримають до 1000 осіб.

Також ми змогли допомогти потребуючим через більш дрібні пожертвування – як Церков, так і приватних осіб. На сьогодні бюджет наданої допомоги суттєво перевищує два мільйони гривень. Ми продовжуємо шукати потенційних жертводавців для подальшої гуманітарної допомоги постраждалим від наслідків російсько-української війни. Пожертвування приймаються як в гривнях, так і в євро та американських доларах. Дані для пожертвувань – https://www.academic-initiative.org.ua/kontakty/